Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kilépjek a repülőklubból?

Kilépjek a repülőklubból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A repülőklubba, amiben most vagyok (Nevet és várost nem említek), már kb 4 éve léptem be, viszont úgy érzem hogy most lett elegem. Miután én voltam a legfiatalabb a repülőklubban, ezért magától érthetődő a néhol enyhébb, néhol durvább csipkelődés, viszon sokszor átment megalázásba. Kezdem ott, hogy sosem voltam egy beszédes ember, így a reptéren a klubtársakkal sosem tudtam nagyon semmiről sem beszélgetni, mivel a legtöbb ember annyi idős mint a szüleim. Emiatt egyébként sokszor úgy beszélnek velem mint egy kisgyerekkel, vagy egy idiótával. Ez még úgy hagyján, de a magukat alfahímeknek képzelők ezt észrevették, és elkezdtek az én időmmel szórakozni amikor kint voltam üzemnapon. Mivel csak 2 iskolagép van, és harminc valahány növendék, ezért elég nagy ünnep ha valaki tudja csinálni a tematikáját, mint növendék. Velem is így volt ez, viszont érdekes módon a vendégeket/utasokat MINDIG akkor vitték el a gépeken amikor én jöttem volna, ezért gyakorlatilag három év alatt csak a "B" vizsgáig tudtam eljutni. Nemmellesleg a legjobban akkor égett a pofám, amikor a nőket az oktatók (ha titkoltan is) de a mellük méretével egyenes arányosságban vitték el gyakrabban, mint a növendékeket, akik fizettek azért hogy ott legyenek. Másfelől pedig az oktatóknak akik között akad pár műmacsó, nagyon szeretnek az ember idejével szórakozni, és borsot törni a növendékek orra alá. Már kb 750E forintom ment a repülős tanfolyamba, amin csak ráadás, hogy az elméleti tanfolyam 50E forint úgy, hogy NÖVENDÉKEK tartják azt kedvtelésből. Nálam akkor pattant el a cérna, amikor olyan számlákat kezdtek el küldözgetni a tavalyi évből, amiket már egyszer kifizettem. És csak megjegyzem hogy nem kis pénzekről van szó. A másik meg hogy a repülőklub unokatetvérének a fia (akinek eddig SEMMI köze nem volt a repüléshez) valamilyen érdekes úton-módon EGY HÓNAP!!! EGY HÓNAP ALATT eljutott a szakszolgálati engedélyig NULLÁRÓL, ami másoknak 3-4 ÉVBE is tellhet!!! Mondhatnátok hogy irigy vagyok, de ennyire nekem még nem égett a pofám, hogy 3 üzemnap alatt kb olyan dolgot csinálnak, amiről teljesen egyértelmű hogy nem lehetséges egyenes úton. Meséhetnék még durvábbnál durvább dolgokat a repülőklubról, ahol minden megtörténhet, de attól félek hogy túl hosszú lesz. Maradjak vagy kilépjek?? A klubban vannak jó emberek is, akiket bírok, és jó amikor együtt vagyok velük üzemnapon, nemmelesleg nagyon szeretek repülni De egy ilyen korrupt, hazugságokkal teli klubban én úgy érzem hogy egy percnél nem bírok ki többet. Azon gondolkodom hogy egyetemen folytatom a repülést a műegyetemi repülőklubban, vagy zalaegerszegen, mert azok a legjobb klubok állítólag az országban.

2022. aug. 3. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Világos a válasz, nem?
2022. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!