Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudok szerezni hitelesí...

Honnan tudok szerezni hitelesített leckekönyvet és hitelesített tárgyleírásokat (BME KJK-val kapcsolatos tárgyak)?

Figyelt kérdés

Más intézménybe jelentkeztem és az ottani kreditelismerésekhez lenne szükségem ezekre. A leckekönyvet megtaláltam a Neptunban, ki is lehet nyomtatni, de gondolom ez nem elég, mert nem hitelesített. Tárgyleírás meg van a tárgyaknál, de azt ki se lehet nyomtatni, nem hogy hitelesített lenne.


Néztem a Neptunban a kérvények között, ott nem találtam olyan kérvényt amivel ezeket lehetne kérni.


Mindenképpen be kell mennem vagy van más megoldás is?

Mert a KTH-s közleményben/emailben (évkezdéssel kapcsolatban) azt írták, hogy próbáljunk meg mindent online intézni, de mint írtam a Neptunban nem találtam erre megfelelő kérvényt.


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 10. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
E-mailben a tanulmányi hivataltól.
2022. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hogyan kérhető rovat

2022. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítségeket!☺️
2022. aug. 13. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!