Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elmegyek egy személyes...

Ha elmegyek egy személyes szcientológia eseményre, akkor elkérik az adataim?

Figyelt kérdés
Nem akarok szcientológus lenni, csak kíváncsi lennék :D

2022. aug. 22. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Beszippantanak, aztán a hét bőrt lehúzzák rólad, és nem engednek el többet.

Már rég ki kellett volna takarítani őket az országból. Van elég ismeret, olvass róluk, de jobb, ha a közelükbe nem mész.

2022. aug. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Kíváncsiságod vegyítsd a kritikussággal.

Bár a mondat végig “:D”, nem egy értelmes emberre vall.

Tájékozódj, mielőtt lépsz.

Tudományosan megalapozatlan butaság az egész.

Meglepődtem, mikor milliomos vállalkozókat is sikerült manipulálniuk, anyagilag kizsákmányolni.

A pénz nem jár együtt az értelemmel.

2022. aug. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Biztos lehetsz benne. És onnét nem szabadulsz tőlük.
2022. aug. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Emotikon használat alapján levonni egy ilyen következtetést nem egy értelmes emberre vall :)

Rohadt sokat olvastam róluk, pont ezért vagyok kíváncsi, hogy mi folyik ott élőben. Csak az adataimat féltem. Online kitöltöttem volna a tesztjüket, de ott már kérték a telefonszámot, stb. Igazából azon gondolkodtam, hogy nem tudnak rákényszeríteni semmire.

2022. aug. 22. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem tudnak..
2022. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha “rohadt” sokat olvastál volna róluk, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést, alacsony szellemi képességű kérdező.
2022. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D :D
2022. aug. 22. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy értelmes választ is írjon valaki, ne pedig csak lehurrogja a kérdezőt: igen, elkérik az adataid (név, tel, email cím), de megadhatsz bármilyen kamu adatot, mert nem ellenőrzik sehol.
2022. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre voltam kíváncsi :)
2022. aug. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!