Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz belőle hátrányom, ha nem...

Lesz belőle hátrányom, ha nem maradok végig a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Filóztam sokat, aztán mégis jelentkeztem. Származik bármi hátrányom belőle, ha 2. nap után meggondolom magam, s haza megyek?
2022. aug. 22. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések... Nem börtönbe mész.


Ha nem tetszik a tábor, akkor haza lehet menni.

2022. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból sincs különösebb hátrányod, ha eleve el se mész a gólyatáborba. Rengetegen lesznek, akik valamilyen okból egyáltalán nem mennek gólyatáborba.
2022. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak már befizettem, de erősen gondolkozom így utolsó pillanatban.
2022. aug. 22. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmész, nem tetszik, hazamész. Ennyi. Mondjuk én a befizetett pénz miatt már csak végig kínlódnàm, ha nem tetszik akkor is. De az én vagyok. Természetesen semmilyenféle kényszerrel nem tarthatnak ott.
2022. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze a pénz már úszott, de azt benyelem, tanuló pénz.
2022. aug. 22. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A csoportunkból 19-ből 17-en nem is voltunk, a 2 aki elment egy hónap múlva már nem is volt az egyetemen.
2022. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem gáz, mehetsz amikor akarsz haza. Azt mondod van valami dolgod/programod és eddig értél rá csak.
2022. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Abszolút nem gáz. Elsőre előnynek mondták anno nekem, aki elmegy azok összespanolnak és segítik egymást stb. De sajnos mivel én nem voltam sosem az a nagyon nyitott alkat, így egy lánnyal barátkoztam csak össze, de aztán vele is eltávolodás lett, illetve el is hagyta az országot. Azt megtanultam hosszú évek alatt, ahol nem érzem jól magam, onnan el kell menni. Vagy eleve nem elmenni. 31F
2022. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem preferálom az ottalvós gólyatábort 4. és 6.osztályos gyerekeknek.Plane úgy,hogy 9.-esek is vannak...
2022. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!