Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek egyetem...

Milyen laptopot vegyek egyetemre? (mérnöki)

Figyelt kérdés

Nem most leszek egyetemista, csupán érdeklődöm.


Mechatronika szakra kellene, esetleg filmnézésre, nagyon max kisebb játékokra (pl. LoL).


Amikre gondoltam:

-Full HD kijelző

-SSD (~500 GB)

-8 GB RAM

-hosszú élettartam (legalább 4 év)


Mivel a kérdés csak elméleti, így nem nagyon tudok árkategóriát mondani. Az olcsóbb előnyösebb.



2022. aug. 29. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mechatronika szakra? Valami atom erős asztali gépet, amin elfutnak a 3D modellező szoftverek. i7 processzor és 16GB a minimum + valami atom erős NVIDIA videokártya.
2022. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi atom gép.

Amire használod a 3D szoftvereket, arra bőven elég akár egy office laptop is.

8gb ram minimum és ha van pénz rá, akkor legyen dedikált videókártya. Valamint ne gyengébb ultrabook proci legyen benne (Intelnél ne az 'u'-ra végződő procikat keresd)

2022. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
CAD futott az ezeréves hp laptopomon, csak szaggatott és lassan. De lehetett vele dolgozni.
2022. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!