Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire logikus ez, hogy az...

Mennyire logikus ez, hogy az esést tömegoktatják?

Figyelt kérdés

[link]


Én preferálom, meg tök jó, én tanultam is aikido-n. De ha néhány hónap alatt lehet elsajátítani a szükséges ismereteket, és azokat folyamatosan gyakorolni is kell, akkor mennyire hasznos ezt tömegeknek oktani? Végülis nem valószínű hogy egyszer annyira rosszul esel az életetdben, hogy hónapokig lábadozol, mert ekkor érné meg hosszú távon.



2022. aug. 29. 21:26
 1/2 krwkco ***** válasza:

"ekkor érné meg hosszú távon."

Van testnevelés óra az egyetemeken is. És ott már nem nagyon érdekli az oktatót, hogy a hallgatók mit csinálnak.

Úgyhogy akár az esést is gyakorolhatják, ha eljön egy külsős, aki ingyen vagy NER pénzen oktatja.

2022. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"nem valószínű hogy egyszer annyira rosszul esel az életetdben"

De ha igen, akkor nagyon is számít egy ilyen tudás.

2022. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!