Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolások! Mitől féltek a...

Iskolások! Mitől féltek a holnapi nappal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma már többször láttam, hogy holnap jön a világvége, mert megint becsengetnek. De mi olyan ijesztő ebben? Elmondja az igazgató a mondókáját, aztán az osztályfőnökök, amit akarnak, aztán mehet is ki merre lát. Ebben mi a rossz? Nem értem.
2022. aug. 31. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem attól a pár órától félnek, hanem attól, ami utána jön. Leterheltség, tanulás, kevesebb szabadidő, bullying...Kinek mi.
2022. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már nem vagyok iskolás, de nem is olyan régen még az voltam. Ez a kérdés pedig azt hiszem, időtlen.


Vannak tanárok, akik emberileg selejtesek, tanárként mindinkább. Előre gyomorgörcs, hogy mi lesz, mert mégis ki akarna rosszat magának? És van, hogy valami nehéz, amin a seggelés nem segít, de pénz magántanárra nincs, a tanár pedig ugyanúgy magyarázza el, ahogy az meg lett mondva, hogy nem értem.


Osztálytársak. Az igazgató mondókája és az osztályfőnöki is azt jelenti, hogy elkezdődött az év, megint azokkal a gyökerekkel kell lenni, akik keserítik az életet. Nem feltétlen saját osztályból, máshol is lehetnek ilyenek. Azzal meg mit tudnak tenni a tanárok, ha nem előttük történik? A béka segge alatt van mindenhol a fegyelem, sok helyen akkor sem csinálnak semmit, ha a tanárok előtt történik a másik cseszegetése.


Az első nap nyugis nap, és lélekben készül a gyerek, fiatal felnőtt, hogy a következő naptól kezdve sok hónapon át megint xar lesz.

2022. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÚJRA LÁTOM A SOK ''OKOS,, Hülye barmot akik tönkre tettek. De idén könyörtelenül vissza piszkálok mindenkit a suliba, nem hagyom magam mert már eleget tettek tönkre. Végre a sarkamra állok.
2022. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!