Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel Plusz tartozással...

Diákhitel Plusz tartozással mikor kapom meg a szabad felhasználású diákhitel 1-et?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyzetben vagyok, hogy augusztus elsejétől elkezdődött a Diákhitel Plusz törlesztésem. Azonban nem tudtam időben elutalni nekik sem az augusztusi, sem a szeptemberi összeget, hanem van tavalyról diákhitel 1 szerződésem is, amit eddig szeptember/február elején megkaptam, most lenne a 3. félév, amikor jönnie kellene. Félévi státuszom aktív, a Diákhitel Direkt-ben pedig Adategyeztetést ír a státusznál. Ebből az egyösszegű 750.000 Ft-ból szeretném ugyanis elkezdeni törleszteni a Diákhitel Pluszt is, ahol ugye van jelenleg egy havi, 2 nap múlva pedig két havi tartozásom.

Olvastam olyat, hogy így csúszik a Diákhitel 1 folyósítás is. Ettől függetlenül meg fogom kapni a Diákhitel 1-et, vagy azt nem is utalják ki addig, amíg ezt nem törlesztem?



2022. szept. 8. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Nem utaljak, amíg tartozasod van.
2022. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!