Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lehet kérni matricát...

Mikortól lehet kérni matricát diákigazolványra egyetemen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez eltérő mindenhol, nekem az is jó ha megírjátok nektek lehet-e már. Tavalyi neptun üzit próbáltam visszanézni de kitörölhették mert nem találtam meg. Akkor azt hiszem októbertől lehetett. Na most ha én előző félévben passzív voltam bemehetek kérni, nekem külön postáznak egyet ha még nem érkeztek meg a központból a matricák vagy ideiglenes diákit kell kérnem?
2022. szept. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már lehet (SZTE).
2022. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Igen ott már le is telt a bejelentkezési időszak. Nálunk még nem de gondolom addig nem is adhatnak, hisz akkor aktívra tehetné bárki, kérne egyet aztán passzívra állítaná.
2022. szept. 11. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még semmi hír nincs a matricákról, szóval szerintem még nálunk se lehet kérni, mert mindig emailt szoktak küldeni róla. Tippre, szerintem októberben lehet majd csak nálunk.


"Na most ha én előző félévben passzív voltam bemehetek kérni, nekem külön postáznak egyet ha még nem érkeztek meg a központból a matricák vagy ideiglenes diákit kell kérnem?"

Szóval jelenleg van diákigazolványod, csak mivel passziváltattál, ezért már nincs érvényes matrica rajta, ugye? (csak hogy jól értettem-e) Hmm, szerintem akkor ideiglenest kell kérned, nem hiszem, hogy külön postáznának. De amúgy nálunk nagyon segítőkészek és kedvesek szoktak lenni a Tanulmányi osztályon, szóval biztos vagyok benne, hogyha megkérdezed a tanulmányi osztályon, akkor elmondják, hogy ilyenkor mit is kéne tenned.

2022. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!