Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan heverjem ki, hogy azt...

Hogyan heverjem ki, hogy azt mondta a tanárom, hogy nem leszek képes elvégezni az egyetemet, mert gyenge a felfogásom?

Figyelt kérdés
Vérig sértett, és nem bírok rá sem nézni a tankönyvekre, de még csak tükörbe se. Nem szeretném, ha ez befolyásolna, de rosszul érintett és nagyon magam alatt vagyok.
2022. szept. 11. 22:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanár? Egyetemista vagy már, vagy még csak az érettségire készülsz? Miért mondta?
2022. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%

sz@rd le nekem is mindig ezt mondták most meg főorvos vagyok a Honvéd-Kórházban

51/n

2022. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Én meg miniszterelnök a Parlamentben. 😂
2022. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A gyógyszerészetire vettek fel, a sparban futottam össze múltkor a volt kémia tanárommal, és bár nem ennyire nyersen fejezte ki magát, de lényegében ezt mondta. Meg hogy mennyire nehéz, nálam sokkal okosabbaknak is. Fogalmam sincs, miért mondta… igazából soha nem tudott jól magyarázni, mindent magamtól tanultam vagy mástól.
2022. szept. 11. 23:03
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
4. A gyógyszerész szakra nem vesznek fel gyenge felfogásút, na erre gondolj!!
2022. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hát manapság már nem olyan nehéz bekerülni, nem volt túl magas a ponthatár, meg volt egy csomó többletpontom.
2022. szept. 11. 23:23
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, nem hiába jelentkeztél erre a szakra. Lehet, hogy nem volt túl magas a ponthatár, de egy csomó ember alapból nem is gondolkodik ilyenekben, minthogy gyógyszerészet. Mármint, biológia, kémia? Hú.. nekem az nem menne, és rengeteg embernek szintén nem menne. Viszont te valamiért ezt szeretted volna, erre jelentkeztél. Egy csomó embernek egyáltalán nem fekszik a kémia, hiába nem magas a ponthatár, attól még egy átlag ember nem fog gyógyszerészetre jelentkezni, csak azért, mert nem tudja mire menjen. A gyógyszerészetre nem az jelentkezik, aki nem tudja mit akar. Úgy tudom gyógyszerészetre emelt biológia vagy kémia kell. Neked az meg van. Nem tudom, én például nem valóm magam gyenge felfogásúnak, de nekem a kémia sosem ment, de amúgy sem, én sosem gondolkodtam, hogy ilyesmire tovább menjek, nem hiába. Szerintem ha erre jelentkeztél, és eddig jól vetted az akadályokat, meg emelteztél is, akkor most kár ezen parázni. Volt okod erre a szakra jelentkezni, erre szerettél volna. Olyan nem fog neked gyógyszerészetire jelentkezni, aki egyáltalán nem konyít a témához.


Amúgy ez egy lelkesítő beszéd akart lenni, nem tudom sikerült-e valamennyire, de na, szerintem tényleg nem minden jött-ment jelentkezik ilyesmi szakra, és ha már ilyenre jelentkezel és be is jutsz, akkor nem szabad arra gondolni, hogy "úgy sem fogom elvégezni". Ugyan már, meg volt az okod arra, amiért oda jelentkeztél.

2022. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 hosszúhajú ***** válasza:
90%

előttem szóló okosakat ír!

meg, ez a rosszindulat mást is takarhat, lehet ez véleménye a mai felvételikről is ( bezzeg az én időmben ) kb azt szólta le vele, hogy na és, ma még a hülyéket is felveszik. te meg pont ott voltál alanynak.

2022. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Abból a szempontból igaza van a volt tanárodnak, hogy sokkal könnyebb bekerülni, mint bentmaradni.

De ezt leszámítva kid neked ez a tanár? Senkid. Tipikus besavanyodott szarházi, aki nem tud más sikerének örülni, meg presztízskérdést csinál abból, hogyha esetleg valamelyik tanítványa többre viszi. Az ilyen rosszindulatú parasztokkal nem kell foglalkozni. Egyébként is, előtted még ott az élet, sokkal több lehetőséged van még, mint a volt tanárodnak; ha esetleg tényleg nem sikerülne, mehetsz még másik irányba, de ő akkor is egy sunyi görény marad.

2022. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Nekem rokonaim jártak Pécsre gyógyszerészeti szakra.

Nagyon durva volt, mindkettő kihullott és hogy mentsék a menthetőt, gyógyszerészeti asszisztens szakot végeztek el.

Bár szerintem a sok képlethez egyáltalán nem jó felfogás kell, hanem embertelen kitartás, szorgalom és jó fenék, amin sokat tudsz ülni. :-)

Szerintem a rokonaim is a kitartás hiányán véreztek el, mert mindkettő nagyon jó képességű volt.

2022. szept. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!