Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég a 45 perc, hogy kitölsd...

Elég a 45 perc, hogy kitölsd a matematika felvételi lapot?

Figyelt kérdés
Én 4.-ben már egyszer felvételiztem de ott csak 5 oldalas volt a matematika feladat lap. Akik felvételiztek 8.-osan azok válaszoljanak főként léci. Azt szeretném tudni, hogy elég-e 45 perc 11 oldalnyi feladatra. Gondol, hogy ember függő de azért kiváncsi lennék nektek mennyire ment.
2010. szept. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
én most 9.es vagyok, felvettek, 39 ponttal. szerintem minden a feladatok nehézségétől függ. ha átlagosak vagy könnyűek, akkor simán végezni lehet vele, mert egy oldalon 1 feladat van + hely a levezetésre, és 4-5 perc alatt csak megoldasz egy feladatot... az meg a másik, hogy mivel az idei felvételi nagy port kavart a nehézsége miatt, szerintem a következő valami rém egyszerű lesz. :D ha marad időd, nehogy beadd előbb, inkább 26x nézd át
2010. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 15 perc alatt végeztem vele, nem volt nehéz.
2010. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. te gondolom nem a legutóbbira gondolsz :D
2010. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem egyszerű lesz :D
2010. szept. 25. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
linkelnétek nekem ilyen feladatlapokat ha tudtok?...szeretnék készülni rá. Köszi...
2010. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen...vannak köztük elmétgondolkodtató feladatok de vannak nagyon egyszerűek is.
2010. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!