Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dékáni kérelem írása utólagos...

Dékáni kérelem írása utólagos passziváltatás miatt?

Figyelt kérdés

Utólag szeretném passziváltatni a félévemet, mert nagyon nem érzem magaménak a szakot, amire jelentkeztem, sokkal másabbra számítottam, és bánom, hogy hagytam, hogy a családom befolyásoljon ebben a döntésben anno, mikor jelentkezni kellett. Sosem írtam még ilyen kérelmet, és nagyon örülnék egy-két tanácsnak, hogy hogy illene ezt megfogalmazni, hogy szokás ezt kezdeni, lezárni, milyen hosszúnak kéne lennie, illetve, hogy mennyire lehetek ebben őszinte, és mennyire szokás, hogy általában el is fogadja ezeket a kérelmeket a dékán.


Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2022. szept. 12. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbáld meg ezt a félévet legalább. Pár nap alatt nem lehet messzemenő következtetést levonni. De, ha mégsem, akkor szimplán iratkozz ki.
2022. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első félévet tudtommal nem lehet passziváltatni.


De amúgy 1 hét alapján mélyremenő következtetéseket nem vonnék le

2022. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!