Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sima informatika vagy ágazati...

Lonelyanimefanboy kérdése:

Sima informatika vagy ágazati informatika emeltre menjek?

Figyelt kérdés
Szakgimiben vagyok és van tapasztalatom az ágazati informatikával de kb. csak 50%-ra tudnám jelenleg megírni az emeltet, a programozás része megy a többi kevésbbé. A sima infoval még annyira sincs tapasztalatom és ezért kb. 20-30%-ra tudnám szerintem megírni, viszont azt hallottam ez egyszerűbb, kevesebbet kell rá készülni, mert felhasználói programok azok nagyon egyszerűek. Mit javasoltok, vagy van esetleg tapasztalatotok valamelyikkel?

2022. szept. 12. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp abban a szakmában akarsz tovább tanulni, amit most tanulsz, akkor jól jöhet az ágazati, egyébként sima infót érdemesebb, azt több helyen elfogadják.
2022. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze a szakmában tervezek (programtervező info.), de jelenleg a lehető legtöbb pontra szeretnék menni, elvégre a szakmát azt tanulom az elkövetkezendő években az egyetemen, viszont az nem mind1, hogy melyiken a pontjaim miatt
2022. szept. 13. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megy a programozás, válaszd a közismeretit.
2022. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na belenéztem jobban, hogy milyen a közismereti és nagyon egyszerűnek véltem a feladatokat a szakmaihoz képest és a programozás része is olyan szint, mint kb. az ágazati közép és lehet python-t is használni ami egyszerűbb mint a C#, szóval nagyon tetszik, illetve megnéztem egy ppt-s feladatot szerintem sokkal könnyebb, mint a hálózatos feladat ágazatin, eléggé megtetszett most a közismereti, szóval valószínűleg ahhoz pártolok.
2022. szept. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!