Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Decemberben meddig vannak...

Decemberben meddig vannak vizsgák? Akár karácsony előtti napon is lehet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet 24-én, vagy akár 31-én is. Mondjuk amikor és ahol én voltam egyetemista, ott nem volt a két ünnep között nyitva az épület, mert spóroltak (ez 15 éve volt), de máshol normális volt a két ünnep közötti vizsga.
2022. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok dologtól függ: egyetemtől, tanártól, a hét napjaitól... 23-án volt már vizsgám, ha jól emlékszem, de a két ünnep között nem. Nálunk általában december 21-22. szokott lenni az utolsó decemberi vizsga időpontja, január 3. pedig az első januári. De ez csak az én tapasztalatom, ne vonj le belőle nagy következtetéseket. Viszont szerintem a tanároknak sincs sok kedvük karácsonykor vizsgáztatni, mert ők is emberek, úgyhogy nyugi.
2022. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

AZ ELTE TTK-n (és IK-n) karácsony előtt 23.-ig lehetett vizsgázni. Úgy emlékszem, egyszer volt is 23.-án vizsgám.

24.-től 31.-ig téli szüntet tartott az egyetem. Úgy emlékszem, egyszeri alkalom volt, hogy a két ünnep között vizsgáztam. Idén ezt bizonyára nem fogják csinálni.

Aztán január 2.-tól folytatódtak a vizsgák, egészen februárig. Persze a dátumok attól is függtek, hogy mikorra estek a hétvégék.

2022. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk idén december 12-től 17-ig lesz vizsgaidőszak (pár napos vizsgaidőszak, sok értelme van..), utána pedig január 2-től 21-ig. Nálunk ez így fixen meg van, dec. 17 után tényleg nincs vizsga januárig. Viszont tesómnak már volt karácsony napján is, január elsején is vizsgája, de ott alapból úgy is van meghirdetve a vizsgaidőszak, hogy december x-től január x-ig, amit az elején furcsálltam is. Mármint, furcsa volt, hogy az én karomon alapból karácsony környékén nincs is vizsgaidőszak, és a többi karokon pedig általában van, pedig amúgy egy egyetemről van szó, csak különböző karokról. Szóval én úgy látom, hogy van ahol úgy van a vizsgaidőszak, hogy december x-től január x-ig, és akkor ott akár karácsony napjára is rakhatnak vizsgát. Viszont van amikor két részre van bontva a vizsgaidőszak, és akkor karácsonykor nem is lehet vizsga.
2022. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Abszolút nem számít az ünnep, se Karácsony, se Szilveszter.

Nem egyszer vizsgáztam 24-én és 31-én.

2022. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
SZTEn általában dec 23 ig voltak vizsgák, de sok múlik az oktatón is, mert láttam olyat hogy két ünnep között meghírdetett valaki vizsgát
2022. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vizsgáztam már karácsony másnapján is. De ez tényleg rendkívüli eset volt.
2022. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno decembe elejétől január első hetéig folyamatosan vizsgáztAm. Volt, mikor december 24-én és január 2-án is.
2022. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
24, 27, 31 is vizsgáztam anno.
2022. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ÁTÉ-n en is vizsgáztam már 24.én meg 31.én is:D


De a Pécsi orvosin a batyamnak általában mindig 22.én volt az utolsó vizsgája és január 9 előtt sose az első az ujevben, szóval változó nagyon:)

2023. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!