Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel igénylő lap leadási...

Diákhitel igénylő lap leadási határideje?

Figyelt kérdés
Ugye szept 30 volt az online igénylés határideje. Ezt még is csináltam, igaz, az utolsó nap, este. Gondolom nem probléma, ha jövő héten adom le az aláírt, kinyomtatott igénylő lapot, mert este már nem volt nyitva egy ügyintéző központ sem. Vagy ilyenkor mi a helyzet?
2022. okt. 2. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptember 27-én adtam le az egyik PartnerPonton majd 30-án érkezett az e-mail a dokumentum beérkezéséről.

Nagy bátorságra vall, hogy ennyire kicentizted, bár való igaz, hogy ez egy hosszú távú döntés...

2022. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor marad a Diákhitel1. Mentségemre szolgáljon, hogy én pénteken tudtam meg, hogy létezik ilyen verzió is. Majd jövőre.
2022. okt. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!