Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dadogóként rossz döntés lehet...

Dadogóként rossz döntés lehet a szociális munkás szakot választani felsőoktatásban?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy egy szociális munkásnak fontos a kommunikációs készség, ezért fogalmam sincs hogyan viszonyulhatnak ehhez a jövendőbeli munkáltatók.

A dadogás nincs kihatással az önbizalmamra és a kapcsolatteremtő képességemre, de észrevehető, hogy valami nem okés a beszédemmel.



2022. okt. 7. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan vészes a dadogásod, szerintem próbáld meg. De előtte elmennék egy pályaválasztási tanácsadóhoz. Üdv
2022. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Szerintem nem okoz gondot, a legjobb barátom is dadog eléggé, de neki sem okoz gondot egy “beszédesebb” szakma :)


Sokat segít, ha elfogadod magad, és megtanulsz ezzel élni.


Sok szerencsét Neked!

2022. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ha Feleki Kamillt a pöszesége és a selypítés miatt eltanácsolták volna a színészi pályáról, akkor ma egy nagy tehetséggel lenne kevesebb a színi-világ.

https://www.youtube.com/results?search_query=feleki+kamill

Külön öröm, hogy téged ez nem frusztrál, és tudod adni magadat, nem lettél gátlásos. Sok sikert a suliban és a pályádon!

2022. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!