Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 óra közmunkánál minden...

Az 50 óra közmunkánál minden olyan alkalomkor amikor leigazolnak nekem egy órát akkor azt meg kell mutatni az osztályfőnöknek vagy csak elég akkor a összegyűlt az 50 óra?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm mindenki válaszát!
2022. okt. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem kell megmutatni, elég csak az iskolatitkárságon leadni. De az biztos, hogy elég akkor bemutatni, ha megvan az 50 óra.
2022. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elveszett annak az összes nem hitelesített órája, aki legkésőbb az adott tanév végéig nem mutatta be.
2022. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy csinálod meg. Ha év közben, akkor nyugodtan gyűjtögesd, majd ad le a lapot, ha kész, vagy ha nincs is kész az 50 óra, akkor is év vége előtt mindenképp add le a lapot, mert ha nem adod, akkor valószínűleg elvesznek azok az órák.


Viszont nem tudom, hogy meg-e kell mutatni osztályfőnöknek, mert nálunk szerintem úgy volt, hogy mi neki adtuk oda, és ő adta tovább a titkárságra. Illetve nálunk úgy volt, hogyha pl. nyáron csináltál x órát, akkor azt a papírt szeptemberben le kell adni.

2022. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. okt. 9. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Így utólag, mert lehet más is keresi. Nálunk tanév elején és végen szedik és írja fel akkor ha már valamennyi meg van. Akkor is le lehet adni, ha az egész van kész, mert utólag is betudja írni a bizibe vagy ahova kell(legalabbis nálunk nem mindig rögtön írta be), de amúgy évente kell adminisztrálja mennyi van kész.
nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!