Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi vizsgán hány...

Az érettségi vizsgán hány százalékot lenne szükséges elérni, hogy a vizsgabizonyítvány egyenértékű legyen egy C1es nyelvvizsga bizsonyítvánnyal?

Figyelt kérdés

Ha angol nyelvbő mondjuk emelt szinten érttségizek és emellett a matek és a töri érettségit angolul írnám. Melyikből hány százalékot lenne szükséges elérnem ahhoz, hogy

C1es nyelvvizsgának számítson?



2022. okt. 9. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
C1-t csak kéttannyelvű iskolában tanuló és vizsgázó érhet el, más esetben B2 lesz az elérhető szint.
2022. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a tanárodtól kérdezd meg, mert lehet igaza van az elsőnek, és nem mindenhol lehet, ezt nem tudom. Viszont, ha lehetséges nálatok, akkor az emelt nyelv érettséginek 5-ösnek(minimum 60%) kell lennie, a másik kettőnél meg csak az számít, hogy ne bukj meg. Legalábbis nekem így volt.
2022. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindez nagyon szépen le van írva az Oktatási Hivatalnál.

Hosszan: [link]

Röviden: kéttannyelvű suli esetén az adott nyelvből legalább 60% kell, plusz másik két tantárgyból sikeres vizsga az adott nyelven (itt nem számít a pontos eredmény, csak legyen meg).

2022. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Miért lettem lepontozva? Nem mondtam semmi hülyeséget?

2022. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!