Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rajzórára önismereti témakörbe...

Rajzórára önismereti témakörben milyen zenét vihetnék be gyerekeknek? Miközben rajzolnak a háttérbe kellene valami. 4. osztályosok

Figyelt kérdés
Örülnék egy-két öltetnek.:)
2022. okt. 10. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Gimi negyedik vagy általános iskola?


Satie nekem mindig olyan, mintha egy pszichológus ülne mellém:


[link]

[link]


Kontroll Csoport: Nem én vagyok:

[link]


Bár ha a szövegre figyelnek, akkor nem magukra figyelnek.


Latinos háttér: [link]


Bár azt is megkérdezheted, hogy ők mit szeretnének hallgatni közben. Szavazzák meg, és a sorrend a szavazataikból áll össze.

2022. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általános iskolások. De igazából értelmileg akadályozott tanulók. Szóval valami gyerekdal feküdne a legjobban.
2022. okt. 10. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsik, ráadásul értelmileg nem épp átlagosak, akkor én inkább valami komolyzenét vinnék be nekik. Mozarttal próbálkoznék első körben, de ha bírják, akkor Beethoven vagy akár Chopin is jó lehet.
2022. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, van egy autista is, aki érzékeny nagyon a magas, vékony hangokra.

Azért köszönöm a tanácsot

2022. okt. 10. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!