Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bleyer Jakab Általános Iskola...

Elektra33 kérdése:

Bleyer Jakab Általános Iskola (Budaörs) vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen az iskola, a tanárok,a közösség, az elvárások ?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 12. 11:29
 1/4 Kólauborkával ***** válasza:
Én a Herman Ottót jobban szerettem, de vannak jó tanárok a Bleyerben is, leginkább alsó tagozatban, bár ez 20 éves tapasztalat, mára nem rudom mi a helyzet, én akkor így éreztem.
2022. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Szerintem meg sokkal jobb, mint a Herman Ottó, bár aktuálisan nem vagyok képben, de 10 éve biztos hogy jobb volt a Bleyer. A Herman max az iskola épületének állapotában jobb.
2022. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kólauborkával ***** válasza:

Én mind a kettöt iskolát élvezhettem, számomra jobb tanárok voltak ott érzetre, bár mondom, ez nem mai tapasztalat, ma már az sem biztos, hogy az akkori tanárok tanítanak ott, az biztos, hogy nem mind, ez mind a két iskolára igaz, kaptam hideget-meleget mind a két helyen.

A kedvenc délutános, alsótagozatos tanárnönk Bleyeres volt például, de ö onnan ment nyugdíjba….

2022. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Nem ismerem a bleyeres tanárokat, ebben akár a Herman jobb is lehet, de a "gyerekanyagban" biztos, hogy a Herman sokkal rosszabb, a felsősök folyosóján szünetben végigmenni elég necces..
2023. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!