Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanárhoz járok és emelt...

Nagylajos1999 kérdése:

Magántanárhoz járok és emelt kémiázunk és nem tudom de mikor vele vagyok akkor nagyon jó megy a számolás mikor egyedül akkor meg nehezen. Mi lehet a Probléma?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 22:20
 1/4 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Egyedül gyakorolj, már a tanár jelenlète sokat számít, ha pedig nézi is mit csinálsz önkéntelenül “jeleket” adhat arra vonatkozóan mit csinálsz, ez persze visszajelzés neked egyedül pedig nincs ez meg.
2022. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondja, mit csinálj és így nem te csinálod, hanem ő. Ha egyedül nem megy, akkor nem tanultad meg, és nem tudod.
2022. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát néha rá kérdez mikor úgy elakadok de úgy mond én mondom fel

Nem tudom de lehet egyedül meg rá stresszelek, meg mindjárt itt az érettségi stb

2022. okt. 13. 23:16
 4/4 anonim válasza:
100%
A magántanár egy mankó az elmének. Ott van melletted, figyel és kijavít. Tudod, hogy számíthatsz és támaszkodhatsz rá, és tudására.
2022. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!