Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TTK-ra jártam (nem...

ELTE TTK-ra jártam (nem végeztem el), hol kaphatok az elvégzett kreidtjeimről/tárgyakról egy hivatalos iratot ? Nagyjából olyan ami a Neptunból nyomtatható törzslap kivonatként a leckekönyv menüpontnál, csak ugye az nem hivatalos (unofficial).

Figyelt kérdés
Angolul ez ugye transcript of records, official copy of grades néven fut ami nekem kéne. Elte Ttk tanulmányi osztályának lapján sem találom. Ja és már nem vagyok az Elte-n diák már cirka 9 éve.
2022. okt. 14. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a tanulmányi osztályra és ott adnak. Az nem számít, hogy már nem jársz oda.
2022. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem elsősorban angolul kéne ez. Az nem lehet, hogy ezt a neptunos törzskivonatot nekem kell kinyomtatni, és ezt írják alá és pecsételik le a TO-n, mert egy másik gyakoris kérdésnél így írták, amit most találtam.
2022. okt. 14. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben legjobb, ha írsz egy emailt a TO-nak, vagy ha nagyon sürgős, hívd fel őket. Azért vannak, hogy ilyen esetekben segítsenek.
2022. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat akik egyetemre járnak/jártak, és még is ide teszik fel a kérdést, ahelyett hogy a tanulmányi osztályt kérdeznék meg... like, hogy vettek egyáltalán fel?
2022. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeld, én például nem "zaklatom" a TO-n dolgozókat, ha online is meg tudom/tudnám csinálni.
2022. okt. 14. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:

De a TO-t mindenkepp zaklatnod kell hogy hivatalos papirt kapj, mert a hivatalos dolgok vagy tanu alairasaval vagy pecsettel vannak ellatva logikusan ugye….



Mar reg “zaklathattaf volna oket minthogy itt cseszekedsz. Azert egyetemistakent tudhatnank hogy kihez/mihez nyuljunk

2022. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!