Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? (Sulis...

Ilyenkor mi a teendő? (Sulis hőmérséklet kérdés.)

Figyelt kérdés

Van két csaj az osztályunkban. Croptopban vagy haspólóban, és leggingsben kelletik magukat még mindig, és kitárják mind a négy ablakot sarkig, mert nekik melegük van. Mások nem érdeklik őket. Az osztály összes többi tagja meg megfagy. És hiába csukjuk be, 2 percen belül újra kinyitják, hogy "jajj, megint ki csukta be, nincs oxigén, megfulladok, melegem van". Az ofőt, igazgatót nem érdekli, azt mondják, oldjuk meg mi.

Lehet szerencsétlennek nevezni minket, de tényleg semmi nem használ. Próbáltunk már értelmesen elbeszélgetni velük, próbáltuk erőszakosan, kiabálva, próbáltuk becsukogatni állandóan, de amikor már 2 órája játszottuk a ki-be játékot, mi már nagyon meguntunk. Mindent próbáltunk. Mi lenne ilyenkor a teendő? Egész nap télikabátban ül az egész osztály, főleg mi lányok, mert az a két p.csa lesz.rja, hogy velünk mi van.



2022. okt. 15. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nyissanak ki csak 2 ablakot és mindenki boldog.
2022. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted 2 ablakon nem jön be a 10 fok? Ugyanúgy megfagynánk. Mellesleg arra sem lennének hajlandók, mert nekik kell mind a négy.
2022. okt. 15. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Öntsétek le őket hideg vízzel, ha annyira melegük van.
2022. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Hol van a sulid ahol a héten napközben 10 fok volt kint?
2022. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Jó megoldás lenne, csak a tanárok olyanok nálunk, hogy még nekünk adnának intőt, ami valljuk be, nem jönne jól.

#4 Nem hőmérővel járok iskolába, nem tudom a pontos hőmérsékletet, de egy biztos, hogy hideg levegő jött be. De ez nem csak a hétre vonatkozik, ez megy amióta elkezdődött a suli.

2022. okt. 15. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Vagy közületek valaki, vagy pedig felnőtt magyarázza el nekik, lehet, hogy most melegük van, de ez később visszaüthet. Tönkreteszik a petefészküket. Amúgy meg 2 lány nem erőltetheti rá az akaratát a többségre. Nálunk 6 fiú szeret a nyitott ablakba kitelepedni, és mobilozni. Ez 5 perc és abbahagyják. Rajtam kívül három lány van, aki nagyon fázós. Még szerencse, hogy nem szól rám a tanár, hogy miért van rajtam hosszú pufikabát órán, holott alatta van kardigán és felső is.
2022. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm a választ, megpróbálunk majd mégegyszer elbeszélgetni velük értelmesen, hátha...

A te eseted még mindig jobb abból a szempontból, hogy múltkor az igazgató jött be a terembe, és rámszólt, hogy vegyem le a télikabátot, nem kell ezt túljátszani. Nyilván megvédtem magam, és nem vettem le, de ez már egy másik téma.

2022. okt. 16. 00:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, félreértések elkerülése végett, nem elbagatellizálni szeretném a problémádat, ne így vedd.
2022. okt. 16. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!