Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A burkoló felnőttképzésen...

A burkoló felnőttképzésen mennyire lehet normálisan megtanulni ezt a szakmát?

Figyelt kérdés
Gimnázium után gondolkodtam, hogy burkoló lennék. Semmi tapasztalatom és alapom nincs ezen a téren. Érnek valamit ezek a képzések? Mit tanácsoltok?
2022. okt. 16. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jár egy ismerősöm estin burkolóira, azt mondja, hogy egy kalap szart nem ér az egész, ráadásul egy fővárosi iskoláról beszélünk. Sokkal többet tanul, hogy eljár dolgozni, mint az iskolában.

Ráadásul ő már letett egy kőművesvizsgát, és ott is ugyanez volt a tapasztalata. Egyszerűen a képzések nem adnak normális tudást.

2022. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább nappalira menj. Én járok felnőttképzésre estin igaz nem burkolólap, konkrétan előre tudjuk a vizsgafeldatok és csak a vizsgafeladatra készülünk. Semmi mást nem tanulunk. Ettől baromira nagy szakemberek leszünk...
2022. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nappalin se jobb a helyzet.
2022. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!