Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyermek és ifjúsági felügyelő...

Gyermek és ifjúsági felügyelő hol helyezkedhet el?

Figyelt kérdés

Gyermek és ifjúsági felügyelő szakot tanulók most kezdtem szeptemberben

És olyan kérdésem lenne hogy hol helyezkedhet el

És hogy fiúk tanulhatják e

Mert az osztályban egyedül én vagyok fiú és 21 lány

És az osztály főnök mondta hogy ezzel a szakal óvodában is lehet dolgozni de a többit nem mondta és elég fura hogy egy fiú óvodában dolgozik.


Ezzel elbirok helyezkedni más hol ol nevelő intézet, gyermek otthon, gyámhivatal meg ilyenek?


2022. okt. 17. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, el tudsz helyezkedni a fent írt helyeken, de nem értem, miért ne dolgozhatnál oviban is mint asszisztens. Nem szokványos, de nem is kizárt.
2022. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egyedi eset. 1980-ban velünk együtt végzett egy rátermett óvóbácsi, imádták a gyerekek. Aztán elhagyta a pályát.
2022. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyesírást azért még gyakorold. Nem értem, ha az osztályfőnököd mint gyakorló szakember hitelesen elmagyarázta, akkor miért teszed fel a kérdést nem szakember ismeretleneknek?
2022. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!