Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Barátod/ barátnőd mással...

Barátod/ barátnőd mással táncol szalagavatón?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról hogy a barátod/barátnőd egy másik fiúval/lánnyal táncolna szalagavatón? Nektek rosszul esne? Hogyan reagálnátok? Nem lenne rossz más karjaiban látni? Tudom hogy ez csak egy tánc. De szerintetek?
2022. okt. 24. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tánc. Én is mással táncoltam es ő is, mert ne lehetett kulsost hívni. Ilyen miatt teljesen hülyeség es gyerekes feltekenykedni.
2022. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória..
2022. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ahogy az első írja. Nem vihettem külsőst, így egy osztálytársammal táncoltam, na bumm.
2022. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez csak egy tánc, most ez nem egy nagy dolog. Alapból ahogy írták, van ahol nem engedik a külsőst. Illetve ha engedik is, hogy külsős legyen, lehet, hogy az adott személynek nem jók a próbaidőpontok, vagy szimplán annyira nem is akar táncolni, stb. Most akkor a barátja/barátnője ne vegyen részt a szalagavatón, csak azért, mert ő neki nem felel meg az időpont például? Mármint, itt nem feltétlen az a lényeg, hogy kivel táncolsz. Ez egy szalagavató. Az osztállyal együtt előadtok egy táncot, és ennyi.
2022. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!