Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az aki reggel...

Miért van az aki reggel késett 10 percet az nem kap hiányzást, aki wc miatt nap közben késett az kap beírást?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 08:31
 1/10 anonim válasza:
17%
Mert a tanárnak ilyen gyökerek. És még van pofájuk sztrájkolni.
2022. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha önhibán kívűl késik a busz vagy a vonat, de a lehető leggyorsabban igyekszik beérni az órára, akkor miért büntesse??

Nálam is volt olyan, hogy kolis voltam. Koli bezárt bizonyos okok miatt (nem is emlékszem már miért), szóltam a tanáromnak, hogy a lehető legkorábbi vonattal jövök, de úgy is késni fogok 5 percet, ha pontosan jön a vonat. De most ezzel mit kezdjen?? Kolis voltam és okkal. Kb 100kilóméterre laktam a sulitól, 2szer kellett átszállni, rossz volt a csatlakozás is. Késtem 5-15percet, nem írtak be, mert nem én tehetek róla. De előtte ha késtem 1percet napközben óráráról vagy az első óráról amiért helyi vagyok, egyből írták az 1 perceket is.

2022. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előbb induljon el 🤷
2022. okt. 26. 09:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg az az ember aki késett az az iskolától nem lakik messze, és rendszeresen késik 🤷😪
2022. okt. 26. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
💪☕️
2022. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy bocs, de te miért szoktál késni? Biztos nem az, hogy nem tud öt perccel korábban felkelni.
2022. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reggel korán keljen fel akkor kb ugyan olyan távolra lakik az iskolától, mint én. Én minden nap letekerek biciklivel az iskolához 8-10 perc alatt max és én mindig ott vagyok becsengetes előtt 15 percel 🤷
2022. okt. 26. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:

"Előbb induljon el 🤷"


Azt értsd meg, hogy aki tömegközlekedéssel jár az általában nem tud 10 perccel korábban elindulni hogy 10 perccel hamarabb beérjen. Nekem 7 perccel órakezdés előtt ér be a járatom. Ez általában pontos, de néha nem. Ha korábban akarnék menni, több mint egy órával becsöngetés előtt kéne érkeznem, mert átszállással együtt egyszerűen nincs a kettő között járat. Nem fogok minden nap 70 percet várni az első órám előtt, csak azért hogy havonta egyszer-kétszer ne késsek pár percet, ha esetleg mégsem érne be időben a busz.

2022. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerős. Én is a WC-ben bújtam el, amikor nem akartam bemenni az orosz órára. Nem hülye az a tanár...
2022. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xd
2023. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!