Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden tanári szakon ilyen...

Minden tanári szakon ilyen búval b.szott a hallgatók egy jelentős része?

Figyelt kérdés
Tanári szakra járok, tök nagy lelkesedéssel, motivációval jöttem ide. De eléggé el is ment a kedvem az egésztől így 2 hónap elteltével, a legtöbben olyan arrogánsak, kedvetlenek, hogy az valami hihetetlen. Eléggé le is szívja az energiámat, az az igazság. Többen mondták, hogy meneküljek, amint lehet.
2022. okt. 30. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon közvetlen, kedves emberekkel találkoztam többnyire. Tanítani nem akart szinte egyik se meg csak muszájból volt ott, de ettől még normálisan viselkedett.

Bocs, de olyan nincs, hogy MINDENKI is szemét, csak te vagy jó.

2022. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy egy jelentős része.
2022. okt. 30. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetsz nagyon lelkes, ha két hónap alatt ezt tették veled idegenek. Mi lenne ha tanárként dolgoznál már, és évtizedeken keresztül a sok kis neveletlen gyerek minden délutánra kiszívja a lelked :D menj mekibe dolgozni
2022. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanárszakot végeztem, úgyhogy nyugodtan állíthatom, hogy ilyen nincs, mint amit te írsz.
2022. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azért hagynád ott a pályát és az álmaidat, mert az egyetemi csoporttársaid egy része életunt? Az egyetem nem kell, hogy a csoporttársakról szóljon. Próbálj nem figyelni rájuk és a tanulásra koncentrálni. Ha pedig mégis az idegeidre mennek, és nem tudod a közérzetedet függetleníteni tőlük, menj át egy másik egyetemen ugyanerre a szakpárra. Még mindig jobb megoldás, mint feladni az egészet.
2022. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!