Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanári gyakorlatot végző...

Tanári gyakorlatot végző társaim! Ha végeztek a gyakorlattal, maradtok vagy léptek?

Figyelt kérdés
Én jelenleg Budapesten végzem a gyakorlatom, nyelvszakos vagyok. Nem kívánok maradni. Kíváncsi vagyok, nektek mik a terveitek? Van aki tanár lesz így?

2022. okt. 30. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Nem leszek tanár, utálom a gyakorlatot
Szeretem a gyakorlatot, de nem leszek tanár
Tanár leszek
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Maradok. Hova mennék? Mosogatni Londonba? Nem azért tanultam.
2022. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan itthon is bármivel jobban keresel
2022. okt. 30. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!


Ha nem akarsz tanár lenni, akkor miért tanultál tanárnak ?!

2022. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

2

Oké de most reálisan mik a lehetőségek? Árufeltöltés? Gyári szalagmunka? Kb ugyanennyit fizet és fizikai munka. Annál azért csak jobb. Heti 4-5 magánórával simán elleszek és akkor sem kell beleszakadni a munkába, a hétvégék is fixen szabadok.

2022. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én külsős vagyok, de szerintem is jól lehet gyűjtögetni óraadásokból meg magántanárként. Esetleg ha tényleg ott vagy a szeren valamiben, kicsit publikálni is, akár a hagyományos módon, akár tiktokon, meg akár a kettő közt valahol, leginkább youtubeon, hogy tényleg mindenki számára elérhető legyen a neki kényelmesebb formátumban. Tipp: hangoskönyv. (Nyilván ezek nem egymás helyett vannak). Szép összegek befolyhatnak idővel úgy, hogy nem kell már egy percet se töltened semmivel hozzá.
2022. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4, sokkal sokkal több lehetőség van. Én ezért nem értem, miért maradnak sokan tanárnak. Jó mondjuk nekem nyelvszakoskênt is más tészta. Viszont

,,Ha nem akarsz tanár lenni akkor miért tanultál tanárnak!?"

Nem azért nem leszek tanár mert nem akarok. Nem is azért tanultam hogy ilyen megalázóan kevés bérért az összes hétköznapjaimat felolje a készülés. Hétvégék szabadok: hat ja ha nem kell javítani meg vasárnap ugyanúgy készülni hétfőre:D

Volt már egy pár munkahelyem ,kevesebb időt és energiát vett el.

Azért 19 évesen annyira még nem a megélhetésén gondolkodik egy egyetemet kezdő ember.

2022. okt. 31. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyelviskola, állami közoktatás kizárt. Másik nyelvet is tanulok, később külföldre mennék a testvéremhez.
2022. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!