Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja nekem adni...

Valaki meg tudja nekem adni az alábbi tételeket egyben, kidolgozva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén felvételizek az IB rendszerbe, és matematikából felvételi vizsgát kell tennem, ami ezekből a témakörörből áll:


Számok, halmazok

Algebra

Egyenlőségek, egyenlőtlenségek

Geometria(háromszögek, sokszögek, körök)

Függvények

Statisztika.


A statisztikán kívül már mindent tanultunk, viszont mivel nincs viszonyítási alapom más osztályokhoz képest, nem tudom tanultunk-e mindent, vagy csak felületesen.


Tudom, hatalmas kér(d)és, de esetleg a jelenlévők közül nincs meg valakinek akár egy-egy tétel anyaga egyben(pl. google docban, linkben)?

Fogalmakkal, jelölésekkel, példákkal együtt?


Egy-egy link, dokumentum, videó, akármi ami egy-egy tételt "cakummpakk" elmagyaráz, leír(mint a kidolgozott érettségi tételek), hatalmas segítség lenne!


Angolra természetesen lefordítanám mindet, utána pedig kinyomtatnám.


Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, és meghitt Mindenszenteket kívánok!



2022. okt. 31. 10:41
 1/1 Tom Benko ***** válasza:
76%
Inkább írd le, eddig miket tanultatok ezekből, és majd kiegészítem, kiegészítjük. De olyat ne várj, hogy majd bárki is megírja helyetted, drága az időnk ehhez. Különösen a felkínált árhoz viszonyítva.
2022. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!