Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy írjak önreflexiót, ha..?

Hogy írjak önreflexiót, ha..?

Figyelt kérdés

Gyógypedagógusnak készülök, korábban írtam már önreflexiót több elvégzett feladattal kapcsolatban is, de most nem tudom hogy álljak neki, miről írjak, mert tulajdonképpen semmilyen feladatot nem végeztünk el.


A gyakorlatunk most elég furcsa volt, semmi mást nem csináltunk, csak beszélgettünk egy másik gyógypedagógussal, és végignéztünk egy anamnézis felvételt, ami tök hasznos, de nem nevezném gyakorlatnak, mert egész nap csak ültünk és jegyzeteltünk. Itt milyen gyakorlati tevékenységre reflektáljak, ha egyszer nem csináltam semmit? Írjam le azt, hogy hű milyen hasznos volt és mennyit tanultam, vagy ilyenkor mit várnak?



2022. nov. 3. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyértelmű: leírod, mit tanultál, vagy éppen azt, hogy nem tudod még, mit kezdesz az egésszel.
2022. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!