Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le tudnál most kapásból...

Le tudnál most kapásból érettségizni? Olyantól kérdezem, aki nem ebben az évben fog, vagy az elmúlt években érettségizett.

Figyelt kérdés
Miből hányasra hogy érzed?

2022. nov. 3. 16:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem , 1984-ban érettségiztem .
2022. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Le. 20 éve érettségiztem.
2022. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Kizárt dolog! :D

Akkor is épp alig mentem át irodalomból. :D (A matek ötös mellett. xD)

2022. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Illetve a középszint követelményeit nem tudom. Emelt szinten egy tantárgyat épp most, az őszi vizsgaidőszakban csinálok, de az csak idegen nyelv, így nem releváns (beszélem a nyelvet, tehát külön készülnöm csak a specifikus feladatokra kellett). Egy másik tárgyból pedig tavasszal fogok menni emeltre - őszintén szólva keményen tanulnom kell majd rá addig. Pedig épp azért választottam, mert annak idején jól ment. Csakhogy azóta egyrészt eltelt 20 év, másrészt a tanított és ezáltal követelt tudásanyag is óriásit változott, utóbbit nem is gondoltam volna.
2022. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Persze. BÁRKI le tud (középszinten), aki tud írni-olvasni és konyhanyelven beszél egy idegen nyelven.

20 éve érettségiztem, amikor van érettségire készülő ismerős, poénból átfutom a a közép matekot, ha van rá időm, 60-70% között szokott lenni.

Gondolom, a matek meg a töri 4 lenne, a magyar meg az idegen nyelv 5.

2022. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mateknál rezegne a léc, de egy törit, föcit, angolt szerintem tudnék hozni egy erős négyesre.
2022. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, főleg, ha a matekhoz használhatom a négyjegyűt, mert fejből már nem tudom a képleteket. 2019-ben érettségiztem.
2022. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2022. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, töriből biztosan megbuknék. Az a tudás abban a pár napban, amíg érettségiztem, lógott valahol a levegőben és el is tűnt, amint túl voltam rajta. Viszont vannak tárgyak, amikből valószínűleg ma már jobbat írnék, mint anno. Például az angolom sokkal jobb azóta, mivel évek óta multinál dolgozom és mivel műszaki szakra jártam egyetemre, valószínűleg a matekot is kisujjból kiráznám. A többivel (biosz, magyar) sem lenne szerintem gond.


2015-ben érettségiztem.

2022. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
75%
Igen.
2022. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!