Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőfokú szakképzés és emelt...

Felsőfokú szakképzés és emelt szintű szakképzés között mi a különbség? Sokkal jobban megéri a felsőfokú?

Figyelt kérdés
Emelt szintű logisztika vagy felsőfokú idegenforgalmi szakmenedzser? melyiknek van nagyobb jövője?
2010. szept. 28. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

nos... én felsöfokúra jártam,nemzetközi szállitmányizàsi és logisztikai szakügyintézö szakra. nem tudom hogy te is erre gondolsz e? 55ös sorszámú.

Nekem bejött. Sikeerült is munkát kapnom,pedig juniusban végeztem. igen kereset állás!

vannak idegenf. barátaim,na ök meg nem igazán találtak munkát...se utazási irosában,se szállodában,és ök nehezebben találtak gyakorlati helyet itt. Mig a logisztikusok bármely vállakathoz megfelelnek,ahol van szállitás.

telorok irok,de ha van kérdésed akkor szivesen válaszolok este. mind2 szakrol van bövebb infom.

Jelenleg logisztikára szavazok.

2010. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!