Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem megyek el...

Mi történik ha nem megyek el érettségin szóbelizni?

Figyelt kérdés

Májusban írtam egy közép szintű előrehozott földrajz érettségit 91%ra , de most ősszel elmentem szintemelőzni. Viszont ez az érettségi nem sikerült jól, és a felvételi pontjaim jobban fognak kijönni a közép szintű érettségivel mint az emelt szintűvel.

Mi történik ha nem megyek el az emelt szóbelire? Az bekerül valahova, vagy akkor a középszintűt fogják nézni mindenhol?


2022. nov. 6. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz érvényes az írásbelid, ha kihagyod a szóbelit, magyarán a már meglévő érettségid fogják nézni. Felvin nézd meg a középszintű és a szóbelivel együtt feltételezett emelt szintű eredmenyedet. Úgy majd látni fogod, hogy járnál jobban
2022. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Olyan mintha el se mentél volna írásbelire se. Őszintén sajnálom amúgy azokat akik nem tavaly meg tavalyelőtt érettségiztek
2022. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Törlődik az egész, mintha meg se írtad volna az írásbelit. Viszont érdemes elmenni rá, mert attól függetlenül, hogy van egy emelt érettségid a középszintű megmarad, és úgy fogják számolni a pontjaidat, ahogy neked kedvezőbb
2022. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2022. nov. 6. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért menj el. Sose tudhatod. A földrajz elég sok helyre jó. Ki tudja, lehet éppen földrajz szakra mennél, ahol elvárás egy emelt föci.
2022. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
45% se lett? Mert afölött van 50 többletpont.
2022. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem sikerült jól? Én is azt hittem a vizsga után aztán a betekintésen kiderült hogy 90% lett.
2022. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!