Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, sok barátotok,...

Egyetemisták, sok barátotok, haverotok van az egyetemen?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
igen
2022. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem vagyok az a barátkozós típus, de aki van, az nagyon közeli.
2022. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, most vagyok elsőéves, és eleg sok barátra tettem szert. Viszont az évfolyamomból sajna kevés embert ismerek, inkább kolin keresztül ismerkedtem meg új emberekkel, idén pedig túl sok elsőst nem vettek fel
2022. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem, elég magamnak való vagyok, de egyébként relatív sok szaktársammal beszélőviszonyban vagyunk.
2022. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az első évben még sokat kijártam bulizni meg jó nagy banda alakult a kolis szobatársakon keresztül, szóval annak ellenére, hogy az első év után sosem buliztam és munkával voltam elfoglalva, nagyon sok haver volt, igen
2022. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!