Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék megfelelő...

Hol találhatnék megfelelő külső konzulenst?

Figyelt kérdés

Szakdolgozatot írok csak egyetlen probléma akadt, hogy egyáltalán nem találok külső konzulenst a témámhoz. HR, szociológia, gazdasági téma keverékéből áll a dolgozatom, tehát ilyen háttérrel rendelkező személy lenne az ideális. Próbáltam körülnézni az ismeretségi körömben, munkahelyen, de udvarias elutasításon kívül mást nem igazán kaptam. Félre értés ne essék, mert teljesen megértem ezt, mivel csak a nyűg és a felelősség jár ezzel a feladattal.


Teszem azt mennyire lenne elfogadható, hogy a munkájáért, idejéért cserébe pénzt ajánlanék?



2022. nov. 12. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet ez egyetemfüggő, úgyhogy nem merem biztosra írni, de nálunk nem volt kötelező a külső konzulens, csak egy lehetőség és nekem nem is volt egyik szakdolgozatomnál se. Valaki kellett, aki nem a konzulensem és írt egy értékelést a végeredményről, de közben nem segített semmit. Lehetett ajánlani is erre valakit, de ha nem volt megfelelő ember, akkor a belső konzulens keresett valakit.

Nézz utána és ha nálatok sem kötelező és te se igényled a plusz segítséget, akkor szerintem hagyd ha nincs senki, aki szívesen vállalná és előrébb járnál vele.

2022. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!