Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Neptunon jelentke...

Hogyan tudok Neptunon jelentkezni egy olyan tantárgyból vizsgára, amit egy korábbi szemeszterben vettem fel?

Figyelt kérdés
Korábban felvettem és az órákra is bejártam, de nem vizsgáztam le belőle az adott szemeszterben, most ezt szeretném pótolni.

2022. nov. 15. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellett volna idén is venni, hiszen ha ebben a félévben nem vagy a tárgyon, akkor nem tudsz belőle vizsgázni. Próbálj írni valakinek ezügyben.
2022. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2%
A Neptunon nem tudom hogy működik, de a Holdon én le tudtam vizsgázni abban a szemeszterben is, amiben nem vettem fel.
2022. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vettél fel kurzust (vagy legalább vizsgakurzust) hozzá, akkor sehogy. Félév elején fel kellett volna venni újra a tárgyat, lebeszélni a tanárral, hogy te már jártál oda, eltekint-e esetedben pl. a bejárástól, aztán elmenni vizsgaidőszakban vizsgázni. De így nem fogsz tudni vizsgát felvenni, és nem is tudnák hová beírni a jegyedet, hiszen korábbi félév osztályzatait nem lehet most szerkesztgetni. Annak idején nem tűnt fel, hogy azokat a krediteket buktad a nem teljesített tárgy miatt?
2022. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy bent voltál egyik szemeszterben az órákon, az nem azt jelenti hogy most nem kell :D


Vizsgához pedig tárgyfelvétel kell

2022. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tudsz mit csinálni. Utólagos tárgyfelvétel már nincs ilyenkor. A szabályzat leírja, hogy vizsgázni csak felvett tárgyból lehet egy adott félévben.
2022. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
52%
Keresd a Neptun ügyintézőt vagy a TO-t.
2022. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!