Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun gyűjtőszámlára más...

Neptun gyűjtőszámlára más bankszámláról történő utalás?

Figyelt kérdés
Szóval az én kártyámat átmenetileg nem lehet használni, és szülő küldött pénzt az ő bankszámlájáról. Ugyanúgy beírta azt amit kellett, név neptun kód stb. Ugyanúgy felismeri a neptun, hogy nekem küldték azt az összeget? A partnert csak utalás után töltöttem ki, fogalmam nincs szükséges volt e, ha végülis a közleményben azonosítottak engem név neptun kód alapján.

2022. nov. 20. 03:22
 1/3 A kérdező kommentje:
csak azért merült fel bennem a kérdés, mert 2 napja sehol a pénz, és tudom, akár 3 napot is várni kell vele, de általában másnap meg szokott jönni a pénz, így kicsit aggódok, hogy valami nem stimmel.
2022. nov. 20. 03:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kézzel könyveli az egyetem, hiszen egy számlára jön mindenki pénze. Közlemény alapján megy majd hozzád. 2-3 munkanap, most meg ugye hétvége van.
2022. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közlemény rendesen ki volt töltve, nem lesz baj. Nálunk sokszor akár egy hétbe is beletelik a könyvelés.
2022. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!