Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolai sérelmek értek...

Milyen iskolai sérelmek értek titeket a tanár(ok) felől amit nem tudtatok neki(k) megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Legyen az fizikai vagy verbális bántalmazás.

2022. nov. 26. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tesitanárunk zaklatott verbálisan állandóan, mert szüleimmel elutaztunk Egyiptomba 1 hétre, és ő ezt megtudta, utána le nem állt a szekálásommal, a legkisebb dologba is belekötött, amit csináltam, akkor a tornacipőmbe is, hogy ez új cipő, meg ilyen hülyeségek. Szörnyű volt, egy harmincas agyonszolizott, magát fitness modellnek képzelő ribi volt.
2022. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt komoly dolog, de minek szivasam magam azzal, hogy rágodok rajta.
2022. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet a sérelmeken rágódni, de nem éri meg. Miért adjuk meg az örömöt nekik, hogy még hosszú évek múlva is rájuk gondolunk? Ez a korszak mindenképpen lezárult, és soha többé nem jön vissza.
2022. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esetemben ez pont fordítva volt. A tesi tanáraimra gondolok vissza szívesebben. Na, a közismereti tárgyat tanító tanáraimra sokkal kevésbé. Kiváltképp a töri tanáromra. XY, magából kazánfűtő se lesz... Töri szakos tanári diplomám lett végül. A sors fintora.
2022. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Folyamatosan csúfoltak meg baxtattak valamivel. Rengeteget harcoltam magammal, mire el tudtam fogadni magam. Kórházba kerültem anorexia miatt, évekig nem mertem szerepelni és próbálkozni az életben, mert féltem, hogy ugyanezeket a szar megjegyzéseket kapom. Csomó lehetőséget elhalasztottam és csomó évet elvesztegettem az ilyen rohadt kis férgek miatt. Ezeket az éveket nem adja vissza nekem senki már. Már rendben vagyok, már én állok ki azokért, akikben a régi önmagam látom felfedezni, de az biztos, hogy ha azok közül az emberek közül a szemem elé kerül valaki, akinek köszönhettem ezt a sok kételyt és önutálatot, térdre fogom kényszeríteni és kicsinálom.
2022. nov. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szörnyű tanárom de már nem érdekel. Volt rengeteg rossz osztály társam de már ők sem érdekelnek.

Egyébként a diákok rosszabbak mint a tanárok. Ha az iskolai sérelmeket a tanárok és a diákok részéről össze hasonlítanánk, akkor a diákok leírhatatlanul sokkal többet ártottak egymásnak mint a tanárok a diákoknak.


A másik amin nem ártana elgondolkodni, hogy a diákok mennyit ártottak a tanároknak. Ami még a mai napig vagy inkább pont, hogy később kezdet el zavarni az az amit én és az osztály társaim műveltünk egy-egy órán.

Észre sem vettük és mai napig észre sem veszik a diákok, hogy mennyire is bántóak tudnak lenni.

2022. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesitanárom gimiben folyamat b*szogatott, beszólogatott, tette a megjegyzéseit, mert jóval gyengébb voltam mindenből, ráadásul talpam miatt könnyített tesis is voltam. Kislabdahajításnál egyszer kimentem javítani, mert azt általában mindig szokta értékelni, majd miután eldobtam a labdát, beközölte, hogy a másodikos gyereke nagyobbat dob.

Ez volt a legemlékezetesebb, így konkrétan más esetre hirtelen nem is emlékszem, de az érzésre igen, hogy mindig megszólalt valamit, kinézett engem, hogy én mutassam be a többieknek a feladatot, mikor tudta jól, hogy nem tudom megcsinálni szépen.

Egyszer valami csoda folytán félév végén négyesre álltam, majd megszólalt, hogy hát ennek utána kell néznie, mert nem hiszi el...

2022. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!