Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákok! Tényleg 18 fok van az...

Diákok! Tényleg 18 fok van az iskolában? Fáztok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Hideg van, fázom
Nincs meleg, de elviselhető
Meleg van, abszolút nem fázom
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg annyi van. Én szeptember-október felé fáztam, most nem fázom, nem tudom miért. Pedig szeptember óta ugyan olyan az öltözetem. Pedig nem a fő épületben vagyunk, hanem egy külön kicsi épületben, aminek nem jó a szigetelése.
2022. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
6-8-ig fűtés, aztán kikapcs. Közben persze gondosan ellenőrizni, hogy véletlenül se menjen 18 fok fölé. Parlamentben hála istennek 23 fok van.
2022. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen nyomatják, mint a fene. Itt a másik véglet játszik. Én jobban örülnék egy 21-22 foknak. De nem, itt 25 fokok vannak.
2022. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, hogy a tanitási épületekben csak 18 fok van, de nálunk a koliban sincs fűtés a mai napig.
2022. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 18 fok van. Először azt hittem nem lesz hideg, de ahhoz, hogy egész nap egy helyben üljünk nagyon is az. Konkrétan plédeket viszünk, van, aki kabátban ül.
2022. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válaszolóval csak egyetérteni tudok, szintén Pécs, és szintén meleg van nálunk is.
2022. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
November 10-én voltam szóbeli érettségizni egy középiskolában (már nem diákként). Aggódtam előtte, hogy mennyire fogok fázni, de teljesen jó idő volt bent, kellemes volt a hőmérséklet. Hőmérő nem volt nálam, de mivel üldögélés közben sem fáztam, 18 foknál biztosan több volt. :)
2022. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nálunk talán még 18 fok sem igen van. A héten még nem volt olyan tanóra, ahol a hosszú pufikabát (nem bőrdzseki) ne lett volna rajtam. Szünetben amikor szellőztetünk egy picit, még a kapucnit is felteszem a fejemre.
2022. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!