Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen helyen...

Szerintetek milyen helyen érdemes ledolgoznia ezt az 50 óra közszolgálati dolgot?

Figyelt kérdés

#Közszolgálati dolog
2022. nov. 28. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit úgy voltam vele, hogy mindegy csak legyen meg.

Nálunk pl könyvtárban volt olyan, hogy elmentél egy péntek délutánon 1-1.5 órát segíteni és kaptál 5-6 órát. (Székeket rendeztünk és előadás közben semmit nem kellett csinálni) De voltam futóversenyeken vagy épp iskola által szervezett versenyeken is szervező.

Jövőd szempontjából tökmindegy hol vagy, bármi lehetsz ugyanúgy. Érdemes megkérdezned, hogy kikkel van szerződése a sulidnak, hogy legalább ennyivel egyszerűbb legyen.

2022. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a haverommal arra gondoltunk, hogy elmegyünk egy hittanos táborba, ahol mi is voltunk párszor, de most adminisztrátorként mennénk el. Szerintem tök jó lenne, ott legalább nem úgy beszélnek az emberrel, mint a kutyával :D
2022. nov. 28. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott érdemes mindkét oldalt lebeszélni, ha kell szerződést kötni és igazából nem látom akadályát a dolognak. Nálunk hittan tanárunk virágültetést/gondozást is vállalt az egyház mellett mint közösségi szolgálat
2022. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én anno egy teniszpályán dolgoztam le az óráim nagyrészét. Épp valami verseny volt az egyik nyáron, rengeteg külföldi teniszező jött. Igazából nem volt semmi extra dolgom, viszont amúgy nem volt rossz, a szabadidőben pedig lehetett a teniszezők gyakorlását nézni.


De amúgy szerintem mindegy, hogy hova mész. Mármint, szerintem bárhova is megy az ember, egy kis tapasztalatot mindenképp szerez, ami sosem árt.

2022. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oviban anno, s több óràt is elszámoltak egy nap, így hamarabb összegyűlt
2022. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én vakok és gyengénlátók egyesületénél segédkeztem, vagyis segédkezek most is, mert annyira megszerettem. Javaslom a jótékonykodást, mert érzed, hogy mennyire hasznos dolgot tettetek.
2022. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!