Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha olyan dolgokba...

Mit tehetek, ha olyan dolgokban vagyok tehetséges, amiből nem lehet megélni?

Figyelt kérdés
Egy rehabos munkahelyen dolgozok, mint megváltozott munkaképességű. 3, és fél évig voltam a kertészeti részben. Kreatív munkát végzek egy kerámia-műhelyben. Megvannak elégedve a munkámmal, és ügyesnek tartanak. Kerámiaformázó a szakmám, a másik gyermekápoló. Az utóbbihoz nem értek(vagy csak érzem). Sokszor bánt, hogy nem tudok többet keresni, mint akinek az üzleti érzéke jobb.

2022. nov. 29. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs, csak nem kifejezetten kézenfekvő a megoldás. Én is hittem annak idején hasonlókat, mert nem tudtam olyan szakmák létezéséről, amikre egyszerre van is kereslet és amikben jó is lehetnék. A piaci rést kell megtalálni és/vagy időben felülni a feltörekvő iparágak szakmáira. Egy adott területen rengeteg a lehetőség, erősen kétlem, hogy ne tudná az ember megtalálni a maga szeletét, ha kicsit a szokásoson kívül gondolkodna.
2022. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ikebana, sírcsokor, menyasszonyi csokor kötésből is meg lehet élni.
2022. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sosem árt, ha elkezded tanulmányozni a gazdaság, üzleti és pénzügyek működését. Tanulni sosem késő!
2022. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A pénzügyekhez nem értek. Rehabos vagyok, és pénzügyi téren gondnokság alatt.
2023. jan. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!