Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Raoul...

Mi a véleményetek a Raoul Wallenberg Többcélú Szakképző Intézményről? Tapasztalatoknak nagyon örülnék!

Figyelt kérdés

Mentőápoló szeretnék lenni és középiskola választás előtt állok. Igaz később majd tovább szeretném képezni magamat Mentőtisztté. Voltam nyílt napon és tetszik az iskola.

F



2022. dec. 1. 21:01
 1/6 anonim válasza:
26%
Szia. En most vagyok kilencedikes a raoulban es nekem eddig jo tapasztalataim vannak. Alapvetoen 9-10.ben nagyreszben elmeletet veszünk. A szaktanarok nagyon normalisak, jol tanitanak es izgalmas orakat tartanak. Személyszerint nekem a matektanarom egy eleg erdekes tanar. Sokszor lehúz minket és eleg erdekesen tanit de alapvetoen jo ember es tudunk vele beszelgetni. Ha igazán erdekel az egeszsegugy csak is akkor gyere ide.(nekem sok ismerosom csak jott es 2 honap utan suli valtas, nem azért mert az iskola rossz egyszeruen csak nem erdekelte elegge). Az iskola kozossege nagyon jo. A felsobb evesekkel eleg jol kijovunk,nincs az a tipikus lenezes es erett emberekként kezelnek minket. Igy összesítve szerintem nagyon jo suli es en nagyon szeretek ide jarni.
2022. dec. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!
2022. dec. 20. 20:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Hány ponttal jutottál be és hányadik voltál a rangsorban? Pesti vagy?
2022. dec. 20. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is oda szeretnék bekerülni! Hányadik lettél vagy történt valami? Az ideiglenes rangsor már kint van
2023. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia 32. lettem egészségügyön.

Elsőnek jelöltem meg, úgyhogy valószínű hogy felvesznek.

Te hányadik lettél?


FvL?

2023. márc. 19. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Szia! 43. Lettem oktatáson de szerintem felvehetnek mert elsőnek jelöltem meg.

Lány

2023. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!