Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közösségi szolgálat 50...

A közösségi szolgálat 50 óráját le tudom dolgozni egy gyermekotthonban?

Figyelt kérdés

Van lehetőség rá, hogy gyermekotthonban csináljam meg ezt az 50 órát? Vagy esetleg volt már példa ilyenre, hogy valaki oda mehetett? Ha igen, hogyan kéne jelentkezzek? Szimplán hívjam fel a gyermekotthont és mondjam, hogy szeretnék odamenni? Vagy inkább e-mailben jelezzem a szándékaimat?


Előre is köszönöm válaszokat.



2022. dec. 10. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

50 óra közösségi munkát kell végezned. Ha a gyermekotthon állami/önkormányzati fenntartású, akkor minden további nélkül el kell, hogy fogadják (ha alapítványi, akkor nem vagyok benne biztos).


Nálunk öregek napközi otthona van, és sokan ott dolgozták le az 50 órájukat (illetve nem, mert csak leigazolták a nagy részét, de mindegy).


Nyugodtan felhívhatod őket telefonon, és el fognak igazítani. Egyébként az ingyen munkaerőt mindenhol szeretik.

2022. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából azt gondolnám, hogy mivel sok helyen az idősotthont engedélyezik, a gyermekotthont miért ne engedélyeznék? Amúgy meg úgy tudom, hogy csak ott lehet a közösségi szolgálatot teljesíteni, amely helyeknek szerződése van az iskoláddal. De ha nincs, akkor ha belemegy mindkettő fél, akkor majd megcsinálják. A lényeg az, hogy ez egy kicsit komplexebb, mint csak felhívni őket, hogy "jöhetek?". Szerintem amúgy jobb emailt írni, ahol szépen leírod az iskolád nevét, stb.
2022. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Papírozd le mint én és kész. Biztos nem fogok 50 órát a drága időmből elpazarolni főleg ekkora haralmas pacakkel amivel én rendelkezem. Bementem egy ügyvédi irodába és elintéztem az 50 órás bohóckodást úgy hogy egy percet nem tevékenykedtem. Ennyi.
2022. dec. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!