Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha rettegek az...

Mit tegyek, ha rettegek az anatómia vizsgától?

Figyelt kérdés
Orvosis vagyok, ez lesz az első vizsgám az egyetemen most decemberben. Szegedre járok, az összes demóm négyes-ötös, a gyakorlati jegyem ötös lett, de most annyira rettegek, hogy enni sem bírok. Úgy érzem magam, mint egy idióta, mivel még hátravan a szövettan izmosabb része, illetve az anyag nagy része, egyszerűen azt érzem, hogy nem haladok. Jelenleg azt csinálom, hogy próbálok értelmezni egy tételt, felmondom magamnak, megnézem, hol vannak a fontosabb képletek, aztán megyek tovább, de nagyon rettegek, hogy mi van, ha ez nem elég. Egyszerűen csak nem tudom, hogy lesz ez meg :(
2022. dec. 12. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nem sikerül, és felveszed újra.
2022. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meglesz az, mindenki retteg ettől a tárgytól,mégis át vergődnek rajta.
2022. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
menni fog! imádkozz!:))
2022. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem sikerül a matek 3, akkor neked is😉 Nagyon remélem 😁
2022. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!