Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezőn tanító és óvodapedag...

Levelezőn tanító és óvodapedagógus szakokon lehet tudni, vagy legalább sejteni mennyi az átlagéletkora a hallatóknak és milyen a nők, esetleg (feltételezem: mennyire kevés) a férfiak aránya? Hány évesek jelentkeznek többségében és hányan nők/férfiak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a felvi.hu-n nem található ilyen, szakonkénti lebontású statisztika az életkorokról és a férfiak-nők arányáról. Viszont én tanítottam levelezős óvodapedagógusokat és tanítókat, és az alapján azt mondhatom, hogy az óvodapedagógus szakon csak nők voltak, míg a tanító szakon kb. 80%-os volt a nők aránya. A kor pedig nagyjából 20-tól 40 éves korig oszlik meg.
2022. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ha viszont tanítottad őket, lehet egy konkrét kérdésem Hozzád?

(Hiszen ezek alapján esélyes, hogy meg tudnád válaszolni.)


Mit vettél észre? Egymás segítése, esetleg ismeretségeg-barátságok kialakulása mennyire (vagy inkább mennyire nem) volt jellemző?

(Akár az egyik-másik szak esetén, akár vegyesen együtt a kettőnél?)


Feltételezem itt már nem igazán alakulnak ki ezek annyira, mint nappalin.

2022. dec. 13. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni. Oktatóként én csak a konzultációkon találkoztam a hallgatóimmal, és semmi rálátásom nem volt arra, hogy a levelezős hallgatók mennyire segítik vagy nem segítik egymást. Nyilván elektronikusan kapcsolatban vannak egymással, de hogy ez mennyire intenzív és mennyire önzetlen, azt nem tudhatom. Levelezőn alapprobléma, hogy szinte mindenki dolgozik, ráadásul sokaknak még családjuk is van, úgyhogy társasági életre, összejövésekre ne számíts. A hallgatók bejönnek a konzultációkra, aztán rohannak is haza, mert dolguk van.
2022. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átlagot nem tudok mondani, volt az évfolyamon 18 és 50 éves is. Szerintem 20-30 körül lehet az átlag.

20 nőre 1 pasi jutott.

2022. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!