Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnám letölteni a tavaszi...

Hol tudnám letölteni a tavaszi-nyári OKJ-s vizsga írásbelijét, megoldásokkal együtt?

Figyelt kérdés

Nekem most ősszel lesz a vizsgám, és szeretnék belenézni,hogy milyen volt,mikre kérdezhettek rá.

Köszi a segítséget.


2010. okt. 1. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen OKJ-s vizsga, milyen modulból vizsgázol, és ki a vizsgaszervező.

A legtöbb vizsgát az NSZFI szervezi, nekik itt vannak minták: [link]

Ha nem ő a vizsgaszervező, akkor tudd meg ki az és a honlapjukon böngéssz, hátha lesz valami fent.

2010. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

S még valami: sok vizsgaszervező nem adja ki az előző írásbeliket sem, viszont a suli ahová jársz, lehet, hogy elteszi az írásbeliket és megoldókulcsokat. Kérdezz rá ott is!

Sajnos sok helyen nem túl segítőkészek, de hátha.

2010. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

55-ös sorszámú érdekelne.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ez az az oldal. Fent vannak amik engem érdekelnének.Nagyon örülök. :)

2010. okt. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!