Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Word office 365-ben hol tudok...

Word office 365-ben hol tudok forrást beszúrni?

Figyelt kérdés

Szakdogát írok, viszont nekem valami borzasztoan lebutított Word jelenik meg.

A Hivatkozások fül alatt ennyi található: tartalomjegyzék(ha rányomok csak linket tudok beszurni) , lábjegyzet beszúrása (alul - felül egy sorban 3 rublika jelenik meg, de bármit írok bárhová nem történik semmi), végjegyzet beszúrása (szintén semmi nem történik), és keresés.

Hogy tudok használható Wordot csinálni belőle? Hiába nézek tuturialt, nekem semmi nem úgy van, mint a videókban. Még ingyen verziót használok.

Vagy lehet valahonnan letölteni egy bővített verziójú Wordot?

Köszi ha segítessz!



2022. dec. 18. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A word hivatkozás kezelőjét ne használd, nagyon rossz.


Vannak külső hivatkozás kezelő programok amiket tudsz használni, a legnépszerűbb kettő a következő:


- [link]

- [link]

2022. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok


Én Bibtex4Word-öt használok, nagyon szeretem ez a legjobb mind közül, kevesen használják, nem is értem miért nem használják többen.

2022. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!