Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 vizsgára felkészülni téli...

4 vizsgára felkészülni téli szünetben?

Figyelt kérdés
Voltatok már hasonló helyzetben? Ez az 1. félévem, elég nehéz belerázódni, igaz, 1 vizsgán már túl vagyok, szünet előtt lesz 2, de úgy kalkulálok, hogy ezeket is meg kell januárban ismételnem, így összesen 4 vizsgára kéne szünetben készülni. Persze legrosszabb esetben legfeljebb felveszem a nagyon esélytelen tárgyakat jövőre is, nem ez a cél természetesen.
2022. dec. 18. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simaliba. Nyilván kérdéses milyen vizsgákról van szó.

Legrosszabb esetben a szilveszteri bulit rövidebbre fogod, mert úgyse jan. 2.-3.körül lesz vizsga (akkor én kihagytam) max majd utána bulizol nagyot ha megvan minden.

Karácsonyban kis szünet, én olyankor esténként tételt dolgoztam ki, ha kellett vagy ha olyan volt a vizsga.

De persze első félévben ez furcsán hangozhat, de ha figyeltél félév során, akkor egy-másfél hét alatt fel lehet készülni kb 4 vizsgára és azokat még egymást követő napokban letudni. Főleg ha olyan szakon tanulsz, ahol több (6-10+) vizsga is van egy vizsgaidőszakban akkor belejössz majd ezekbe is :)

Most nagy segítség ebből a szempontból a kényszer bezártság.

Legyen meg a rendszered, hogy merre kb hány nap kell, ha valaki volt most, akkor érdemes őket megkérdezni, hogy mire lehet számítani. Sok sikert!

2022. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Nem egy vészesen nehéz szak (tanári), szerencsére a gyak tárgyak megvannak. Sajnos voltak ütközések is, így nem minden előadást tudtam meglátogatni. :/ Napi 6 órát azért rászánok.
2022. dec. 18. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérnöki szakon tanulok.Hát vizsgától függ.Volt olyan vizsga időszakom,hogy volt 5 vizsgám,és elégvolt 4 napot tanulnom rájuk egyenként,akkor se megszakadósan és 4-5 lett mindegyik.És volt olyan amikor 2 vizsgám volt összesen,de egyénként 2 hetet tanultam rájuk egyfolytába,egésznap,hogy éppen átmenjek 2-esel(80 % volt a bukásba vizsgákon,annyira még nem örültem az elégségesnek,mint akkor :D)
2022. dec. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!