Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kezdetben utált egyetemi...

A kezdetben utált egyetemi szakot megszeretni?

Figyelt kérdés
Nem titok, közgázra járok, az első félévet gyűlöltem, ott akartam hagyni, majd második félévtől egyre jobban ment, s megszerettem végülis. Most másodéves vagyok. Kíváncsi vagyok, más is volt-e így?
2022. dec. 19. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökit én is abba akartam hagyni rengetegszer de aztán csak maradtam. Nem tetszett a sok copás az első évben, de aztán sikerült az összes tárgy így maradtam.
2022. dec. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!! Pont így. Papként kezdtem el marketing szakra járni, és az első félévben kifejezetten untam és utáltam. De utána megszerettem. Az alapozó év a legtöbb hallgatónak ilyen.
2022. dec. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Persze legtöbb ember nem szereti csak az ilyen nagyon kiváltságos és intelligens emberek mint én vagyok élvezik az első perctől és robban az átlag az egekbe
2022. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Matek szakot én is utáltam az elején, és a covid extrán elrontotta az élményt. Most valamennyire megszerettem, de leginkább azért, mert rájöttem, ezzel a diplomával sokat lehet keresni, ha odateszi magát az ember xd
2022. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!